Поиск туров

НБУ курс доллара°
Яндекс.Погода

Поиск зарубежных и экскурсионных туров

Поиск туров по Украине

Зірковий танець Франції та Швейцарії (травневий)

Информация

Код: Австрія-Франція-Угорщина-Італія-Швейцарія
Цена: от 575 €
Дата: 01.05 — 11.05

 

Зірковий танець Франції та Швейцарії (травневий) 

 

Львів – Будапешт – Зальцбурґ – Цюріх – Штайн ам Рейн – Діжон – Париж – Руан – Довіль – Тровіль – Онфлер – Женева – Лозанна – Монтре – Веве – Мілан – Хевіз – Львів

 

Початок туру: 01.05.2014

 


 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Переїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***.
Ночівля в готелі.

День 2

Сніданок.
9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (12€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Повернення в готель. Ночівля

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Зальцбурґа. Оглядова екскурсія по місту.  Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією. Зальцбурґ – це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і приголомшує своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург – символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир Бенедиктинців, будинок-музей Моцарта – тут завжди звучить Його геніальна музика.
Переїзд в Німеччину. 
Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Швейцарії. Прибуття до Цюріху.
Оглядова екскурсія «Перше знайомство». Набережні Цюріхського озера («миля страхування», Цюріххорн), штаб-квартира ФІФА, парк Долдер, район Цюріхського політехнічного інституту (ETH) і Цюріхського університету, Банхофштрассе – «Елісейські поля» Цюріха, собор Фраумюнстер, собор Гросмюнстер з романським двориком, набережні річки Ліммат, Вайнплац, Вассеркірхе, церква Св. Петра.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія «Рейнський водоспад»  (25€). Чудовий і дивовижний світ води захоплює своєю незвичайністю, мінливістю, динамічністю, вітаючи гостей гучними оваціями кришталевих потоків. Бурхлива течія блакитного кольору, що спадає численними мальовничими каскадами, тумани всіх кольорів веселки, які піднімаються від лісу, гра світла, що створює  ілюзію розсипу дорогоцінних каменів, разом із синіми горами та запашними травами дарують неповторні та раніше незнані відчуття.
Переїзд до Франції.
Поселення в готель та ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю.
Починаємо знайомство з містами Франції. І першим нас вітає готичне місто – Діжон, оглядова екскурсія по місту.  Діжон – столиця Бургундії, місто романтики, яке потопає в зелені лісів. У міста довга і насичена різними подіями історія, яка залишила в спадок жителям прекрасну архітектуру, другий за величиною після паризького Лувра музей образотворчих мистецтв, першокласну гастрономію і унікальний природний ландшафт. Саме тут знаходиться відомий на весь світ Палац герцогів Бургундських, готичні собори і церкви, музеї і розкішний ботанічний сад. Всі цікаві туристичні об’єкти в місті помічені вмонтованими в бруківку бронзовими совами, а кам’яна сова на одному з виступів церкви Нотр-Дам, за легендою, виконає всі Ваші бажання.
  І навіть якщо Ви ніколи не чули про знамениту діжонську гірчицю, то точно знаєте одного з найпопулярніших жителів Діжона Гюстава Ейфеля.
Вільний час.
Переїзд в столицю Франції – Париж. Автобусна оглядова екскурсія по місту. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Лувр, Вандомська площа, Бастилія.
Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику  (12,5€ дорослі, 8€ діти до 12 років). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро…
У вільний час Ви можете піднятися на Ейфелеву вежу. Найбільш відома архітектурна пам'ятка Парижа, всесвітньо відома як символ Франції, названа на честь свого конструктора Густава Ейфеля. Місце паломництва туристів, яке за всю її історію відвідало майже чверть мільярда людей – найбільш відвідуване місце в світі. Сам конструктор називав її просто – 300-метровою баштою.
З оглядового майданчика 3-ої платформи в ясний сонячний день відкривається вигляд на околицю на відстань до 140 км.
Поселення в готель в Парижі та ночівля.

День 6

Сніданок.
Вільний час. Продовжуємо знайомство з містами Франції.
Рекомендуємо відвідати Нормандію – північно-західну область Франції  (55€). Тур у Нормандію дарує все або майже все – заспокійливі сільські пейзажі, вікові ліси, тепле море, нескінченні простори золотих пляжів, розкішні курорти… Чарівні старовинні міста Довіль, Трувіль, Онфлер і Руан оповиті зеленню лугів, осипані пелюстками яблунь, омиті кришталевими річками… Довгі століття увінчали ці землі славою і визнанням. Романська спадщина представлена численними абатствами, замками та фортецями; готичний період втілений у пишні собори та скромні сільські церкви, оточені тисячолітніми тисовими алеями…
23:00 –Рекомендуємо відвідати кабаре «Мулен Руж» (вхідний квиток 109€). Мулен Руж відоме на весь світ кабаре з феєричним танцювальним шоу і, звичайно, знаменитим традиційним французьким канканом. Французи говорять: «Хто був в Парижі і не відвідав Мулен Руж, той не зможе до кінця зрозуміти, що ж таке Париж». Адже Мулен Руж – це теж частина історії Парижа, це більше, ніж мелодраматична історія, розказана в однойменному фільмі, це – символ. Символ надій, що збулися і нездійснених, розбитих сердець, творчості і пороку, краси і неподобства, що з'єдналися.
Ночівля в готелі.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час в Парижі.
Рекомендуємо: екскурсія «Серце Парижу – Нотр-Дам та Латинський квартал» (20€). Оспіваний Гюго Нотр-Дам де Парі оповитий тисячами загадок та легенд. Дехто каже, начебто середньовічні алхіміки зашифрували в його геометрії таємницю філософського каменя. Зміна епох і течій відбилася у його зовнішньому вигляді та інтер’єрі: романський стиль поступово змінюється готичним, а численні скульптури на фасадах символічно зображають історію християнства від гріхопадіння до Страшного суду.
Таємничий Латинський квартал манить своїми маленькими вуличками та ароматом запашної кави під неймовірні мотиви музики… Давні часи пам’ятають стіни Пантеону, легендарна Сорбонна, музей Клюні, площа Вівіані, арена Лютеції, Люксембурзький палац…
Рекомендуємо відвідати Лувр (30€). Один із найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетінгів і до наших днів.
У Луврі збиралося все – цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року.
15:00 - переїзд до Швейцарії – міста Женеви.
Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 - екскурсія «Женева – столиця світу». Розкинувшись між величними альпійськими вершинами і зеленими пагорбами Юра, франкомовна Женева лежить там, де Рона покидає води Женевського озера. Знамените місто-космополіт, європейська штаб-квартира ООН та Міжнародного Червоного Хреста, Женева відома як «Столиця світу». Її символ – 140-метровий фонтан «Jet d’eau» на Женевському озері. Екскурсія по Женеві відкриває її серце – старе місто, вулиці з бутіками й магазинами і елегантний бізнес-квартал, над яким домінує Собор святого Петра. А справжній центр це, безумовно, найстаріша площа міста Бур-де-Фур, Ратуша, меморіал «Стіна реформаторів», бувший арсенал, Палац правосуддя, Оперний театр та Консерваторія.
Одна з унікальних пам'яток Женеви — годинник з квітів на Променад-дю-лак з найбільшою секундною стрілкою в світі, довжина якої досягає 2,5 метрів.
Вільний час.
Рекомендуємо захоплюючу екскурсію по «Швейцарській рів'єрі»  (45€). Екскурсія по «Швейцарській рів’єрі» проходить повз живописне Женевське озеро. По дорозі Ви відвідаєте такі мальовничі міста, як Лозанна – другий після Женеви прекрасний культурний та економічний центр, де розташовані Міжнародний Олімпійський комітет, розвалини давньоримської Лузонни в парку Віди та Олімпійський музей з чудовим парком, Монтре – один з найвідоміших і найпрестижніших курортів в світі з пам'ятником Фреді Меркьюрі та готелями в стилі «прекрасної епохи»; Веве – одне з найкрасивіших курортних містечок Швейцарії, в якому знаходиться протестантська церква св. Мартіна, старе місто, набережна з пам'ятником Чарлі Чапліну та прекрасна Ринкова площа; а також оспіваний Байроном Шильонський замок - колишня резиденція Савойських графів.
18:00 - переїзд до Мілану.
Поселення в готель та ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – оглядова екскурсія «Мілан – столиця моди та футболу». Мілан – столиця моди, діловий центр Європи. Це одне з найстародавніших міст Італії і її фінансовий центр. Аристократичний дух Італії на Пьяцца Дуомо, театр Ла Скала, безліч музеїв та соборів з розписами Леонардо да Вінчі – все це можна відчути у Мілані. Галереї мод, знамениті у всій Італії нічні клуби, шопінг, де кожна річ буде по-своєму безцінна. Мілан – це прекрасне поєднання античності, сучасності та незалежності.
Вільний час.
Переїзд по території Італії до Угорщини.
По дорозі запрошуємо на шопінг – відвідування гіпермаркету Panaroma в районі Венеції.
Поселення в транзитний готель на території Угорщини та ночівля.

День 10

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд на Хевіз  (вхідний квиток 2800F≈10€). В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини та й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою. Тут навіть узимку приємно купатися просто неба – його температура не опускається нижче 22°С, а крізь тріщини у покриві дна просочуються цілющі води 10 різновидів.
Не забудьте рушник та купальний костюм!
Рекомендуємо обід в національному угорському ресторані з дегустацією п’яти видів балатонських вин (12€). Обід включає угорські національні перші та другі страви: рибну юшку, свинячі ребра або рибу з картоплею і рисом.
Переїзд в транзитний готель.
Поселення в готель та ночівля.

День 11

Сніданок. Виселення з готелю.
Ранковий виїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять!
Прибуття у Львів (ввечері, до 19:00).

 

 

Вартість

Дорослі

Діти до 16 років

До 28 січня

575€

545€

До 28 лютого

580€

550€

До 20 березня

590€

560€

З 20 березня

595€

565€

 

Доплата за одномісне розміщення – 25€/ніч.
Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом на день оплати туру.

 

  

У вартість туру входить:

 

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі **-***, сніданки,
 • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
 • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;
 • супроовід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

 

 

У вартість туру не входить:

 

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру – 53,68грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 рази, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2 рази, від 75 до 79 років - 3 рази, від 80 до 84 років - 4 рази. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • консульський збір 35€ для громадян України.

 

 

 

 

Скидка!

При бронировании тура с сайта — скидка 5%

Скидка

Контактная информация

+38 044 221 00 88
+38 044 569 57 96
+38 067 503 96 64
info@favtour.com.ua
info-ft

Гостевой дом «Милета»

Cовременный отдых
на берегу древней Кафы.